Harremanak

Elkarrizketak adostu eta proiektuaren inguruko materiala edo informazioa jasotzeko, harremanetan jar zaitezte arduradun teknikoekin

Surfrider Foundation Europe, LIFE LEMA proiektuko komunikazio eta sentsibilizazio-ekintzen koordinatzailea:
Irene Ruiz Muñoz, Proiektu teknikaria, medioambiente@surfrider.eu, +34 688684618

Jarraian, proiektuko kide ezberdinetako harremanetarako informazioa ageri da.

Gipuzkoako Foru Aldundia, LIFE LEMA proiektuko burua:
Beatriz Marticorena, bmarticorena@gipuzkoa.eus

AZTI, LIFE LEMA proiektuko koordinatzaile teknikoa:
Oihane Cabezas, ocabezas@azti.es; Irantzu Zubiaur, izubiaur@azti.es

Rivages Po Tech:
Pantxika Otheguy, pantxika.otheguy@rivagesprotech.fr

Biarritzeko Udala:
Agnes Chabault, a.chabault@biarritz.fr

Kosta Garbia:
Caroline Sarrade, c.sarrade@agglo-cotebasque.fr